REFERENCE

Co o nás říkají

"Zajímavá služba, která u nás zatím nemá obdoby, vyberete si jídlo podle chuti, oni za vás obstarají ty nejčerstvější suroviny a doručí je až k vašim dveřím. Doma si jídlo můžete uvařit přesně jak máte rádi vy (což mi vyhovuje víc než si objednat jídlo hotové) a nebo podle super jednoduchého receptu. Celý je to mega jednoduchý a ty věci od farmářů jsou na chuti a kvalitě výsledného jídla fakt hodně znát. Za mě 10/10."

Jan N.

fitness trenér 

"Super služba. Baví mě myšlenka neplýtvání potravinami. Recept s fotkami postupu přípravy je jednoduše napsaný. Jídlo bylo chutné a uvařil jsem ho cca za 25 minut.“

Leo C.

podnikatel

"Příprava fakt easy i dceru to bavilo.... chutnalo to všem, já se naučila nový trik s nudlemi. Dodnes se mi lepily, neboť ti nikdy nikdo na nudle nenapíše "dejte potom do studené vody"! Takže laťku máme teď nastavenou hodně vysoko!"

Martina D.

máma a manažerka


"Oceňuju smysluplné věci a tohle je jedna z nich. Baví mě, že nemusím chodit na nákup a přemýšlet co a kolik toho vlastně potřebuju. Prostě si jen vyberu na co mám chuť, objednám a hlavně....zvládnu to uvařit, i když nejsem žádný kuchař."

Michal S.

táta a podnikatel 

"Lehce uvařeno a bylo to výborné. Překvapivě dětem chutnalo Chicken Tikka Masala, sice malinko pálivé, ale vůbec jim to nevadilo. Uvařeno bylo do 30 minut. Kvalita masa super! Vlastně je zábava, jak je to předpřipravené a jen vyndávám z tašky a celé použiju!"

Helena H.

máma

"Rychlý, snadný... uvařit zvládne každý. Jídlo bylo chutný a suroviny opravdu kvalitní. Naprostá spokojenost."

Matouš 'MightyRooster' K.

profesionální MMA bojovník

Napiš nám tvou zkušenost s naší službou.


Firemní reference

  • Procter & Gamble Czech Republic - Online vaření s Easy Jídlo boxy jako součást teambuildingu.

Napsali o nás

  • EXPATS.CZ 

Článek o EasyJidlo.cz naleznete na Expats.cz. Patříme mezi naprosto ojedinělou službu, kterou velmi rádi využívají cizinci žijící v Praze. Meal kit delivery je velmi známé a populární na celém světě od USA po Austrálii. Nyní se snažíme my jako mini start-up zprostředkovat tento zážitek z domácího vaření lidem žijícím v hlavním městě Česka. 

 Článek zde.

  • FLEXINIT.CZ

Článek s názvem: Pojďme si znovu zamilovat vaření naleznete na internetovém magazínu Flexinit.cz.

Článek zde.

  • KULTURIO.CZ

Článek se názvem: Easy Jídlo: nákup potravin bez obav, že na něco zapomenete najdete na internetovém magazínu Kulturio.cz. Dočtete se jak Easy Jídlo funguje, proč a jak vzniklo, jaká je za tímto projektem myšlenka a kdo za ní stojí. 

Článek zde.