Za co u nás platíte a co získáváte!

25.10.2020

Kvalitní služba, recepty, balné, odměřené suroviny a rozvoz za rozumnou cenu!

Chceme Vám nabídnout nejlepší potraviny za nejlepší cenu. Úžasný obchodní slogan. Ale co to vůbec znamená ?!

Nechceme a nebudeme Vám tady popisovat, co tato fráze znamená u jiných obchodníků. Rádi bychom se věnovali pouze naší službě a více Vám přiblížili, co to znamená pro nás. Jak to prostě cítíme my. Co je v naší službě obsaženo a tím pádem i v ceně.

Našim cílem je nabídnout Vám jednoduché a chutné recepty. Tyto recepty nevymýšlíme. Proč také. 

Spousta úžasných receptů už vymyšlených dávno je. My se inspirujeme na různých webech u různých kuchařů, u jiných společností, které ve světe nabízejí stejný servis jako my. V mnoha případech si recepty "přizpůsobíme a upravíme" tak, aby byly ještě jednodušší a byly ještě více zábavné a chutné. Pokud Vás s našim vařením naučíme nějaký grif, jsme jenom rádi. 

Než se dostanou jídla a recepty k Vám, jsou několikrát vyzkoušené a uvařené společně s některým z našich spolupracujících profesionálních kuchařů. Více na toto téma přineseme v jednom z dalších článků.

Jídla a postupy vaření  jsou nafocené tak, aby Vám co nejvíce usnadnily práci a mohli jste dle foto návodu jednoduše uvařit vybrané easy jídlo. 

Pokud si u nás vyberete recept, je třeba navolit si počet porcí. Tímto se dostáváme k naší hlášce zero waste. Pokud Vás je doma například 2 dospělí a 2 děti, stačí si objednat 3 porce. Pokud si chcete nechat ještě něco na další den, zvolte porcí více. Přivezeme Vám pouze tolik potravin/ingrediencí, kolik spotřebujete k uvaření vybraného easyjídla. Nedostanete se tím do situace, kdy jídlo na konci týdne po větším nákupu prostě z lednice vyhodíte.  S námi všechno využijete. Není to dobrý pocit :)


My Vaši objednávku zpracujeme. Co to vlastně znamená ?! 

Ráno na druhý den jedeme k našim dodavatelům zeleniny a ovoce, masa a ryb. Vlastnoručně vybereme ty nejlepší kousky zeleniny. V masně a v rybárně nám zavákuují masa a ryby dle požadované gramáže. Díky tomuto obalu (vakuování) splňují kousky masa a ryb hygienické potřeby (sahá na ně pouze řezník)  a především Vám vydrží až 5 dnů uchované v chladu.

Poté dorazíme do našeho skladu a potraviny navážíme a zabalíme dle požadovaných a vybraných jídel a porcí. 

Snažíme se je zabalit do co nejméně obalových materiálů. Na papírových sáčcích najdete ručně napsané popisky surovin, protože nám za to stojíte a máme zájem být vám co nejblíž. 

Naše služba není o masivní produkci, Je zde použito mnoho lidské síly, kterou nelze eliminovat. Záleží nám na každém balíčku, který projde našimi rukami. Víme, co Vám dáváme a zajímá nás Vaše zkušenost a zdali jste spokojeni. 

Ceny jídel jsou nastaveny tak, abychom Vám jídla mohli dodat naporcované a vy jste již nemuseli nic odměřovat a vážit. Tak, abyste nemuseli trávit čas vymýšlením receptů, nemuseli jet k zelináři pro farmářské suroviny, nemuseli do masny, kde prodávají biomaso, nemuseli na jiné trhy získat všední i nevšední koření a jiné suroviny. 

Vy si jenom užívejte vaření, pokud Vás vaření baví. A pokud ne, třeba vás díky jednoduchosti celé přípravy začne bavit. Není nad domácí uvařené dobré a kvalitní jídlo!


Nenech si utéct žádnou novinku a sleduj nás na sociálních sítích