Tipy k vaření. Nové a zajímavé recepty. Večeře do 30 minut.

27.09.2020

Tip k vaření. Rychlý recept. Rozvoz potravin. Ušetřené peníze.

To je nová služba v České republice, kterou vám nabízíme.


V čem to spočívá ?

Easyjídlo.cz vám každých 14-21 dní nabídne 8 zajímavých a rychlých receptů. Vy si zvolíte počet porcí, o který máte zájem. My vám přivezeme následující den čerstvé a přesně navážené ingredience k danému receptu. Vy si užijete potěšení z vaření a do 30 minut máte chutné, vyvážené jídlo z čerstvých surovin na stole.

Nevíte, který den v týdnu budete vařit

Nevadí ! Ingredience vozíme opravdu čerstvé, vybrané ráno u lokálních dodavatelů v den závozu. To znamená, že si můžete Easyjídlo.cz box dát do lednice a vařit třeba až za 3 dny. Nemusíte mít strach, že se suroviny zkazí. Maso a ryby jsou vakuované se spotřebou až do 4 dnů.

Recepty, které vám budeme v našem menu představovat si najdou své příznivce. Snažíme se o to, aby naše nabídka jídel a receptů byla dostatečně pestrá. Pokud jste vegetariáni nebo masožravci, preferujete-li italskou kuchyni nebo více asijskou kuchyni, všichni si u nás vyberou.

Nabízené recepty jsou z kvalitních a čerstvých surovin. Snažíme se o to, aby jsme používali co nejvíce čerstvých bylinek k obohacení chutí, hodně zeleniny a vlákniny k vyvážené stravě.

K tomu jsou jídla velice jednoduchá na přípravu. Každý easyjídlo.cz box obsahuje fotonávod a přesný postup, jak dané ingredience zpracovat a uvařit. Díky přesnému porcování všech surovin neztrácíte čas hledáním surovin v potravinových skříňkách, spížkou nebo v ledničce. Vše máte na své pracovní desce a pouze využijete to, co máte u ruky. Jde nám o to, aby jste do 30 minut měli uvařené jídlo na stole.

Není nad to uspokojit sebe a svou rodinu kvalitní domácí stravou.


Michelle


Nenech si utéct žádnou novinku a sleduj nás na sociálních sítích