Startujeme - začínáme!

07.09.2020

ROZVOZ JÍDLA TAK TROCHU JINAK!  
Už je to jasné! Rok 2020 se stane pro mnohé milníkem. Stejně tak i pro nás a zároveň i vás! Covid - necovid, začínáme s EasyJidlo.cz! 

Jsme připraveni nabídnout vám službu, která v Česku do září 2020 nefungovala. Tak pojďme do toho. Máme pro Vás přichystaný gastronomický zážitek! A Vy v něm budete šéfkuchařem...  

Letošní rok nám nabídl díky nechtěným prázdninám v první polovině roku dost prostoru pro přemýšlení. Během karantény jsme seděli doma a uvědomili jsme si, co nám vlastně na českém trhu chybí. 

Je tu mnoho služeb, které zajišťují rozvoz jídla, které je již uvařené z restaurací. Je tu i několik služeb, které zajišťují rozvoz potravin. Pokud chceme, máme chuť a čas ( a nejsou žádná jiná opatření) , tak můžeme navštívit i mnoho skvělých restaurací a užít si ty nejlepší recepty od těch nejlepších kuchařů. Je tu prostě spoustu gastronomických příležitostí, které určitě stojí za útratu peněz. Něco nám tu ale stále chybělo. Proto jsme se rozhodli, že se do toho vrhneme a nabídneme vám službu, která v Česku zatím v posledních letech nefungovala. 

Název je tak trochu " Easy " . 

Pojmenovali jsme náš produkt prostě EasyJídlo.cz

Podstata myšlenky je stejně tak easy jako uděláme easy vaše vaření

Připravíme pro vás bezstarostné vaření z kvalitních a čerstvých surovin, které pro vás nakoupíme přímo od lokálních dodavatelů. Budete domácím kuchařem se spoustou času na rodinu, přátele, či ostatní aktivity... 

Ovoce a zelenina je nejlepší z farmářských trhů a my to víme. Proto každý všední den nakupujeme čerstvé suroviny. Cestou zpět z trhu se zastavíme v MeatPointu, kde pro vás nakupujeme to nejkvalitnější bio maso. Poté vám potraviny zabalíme v co největší míře do recyklovatelných obalů, přesně v takovém množství, které budete potřebovat k rychlému, maximálně 30 minutovému, vaření. 

Zero waste je jedním z naších cílů. Nemáme rádi plýtvání potravinami.  

Není vám jedno co jíte? Rádi vaříte? Nemáte čas a mnohdy ani náladu lítat po nákupech? Chcete jíst každý den domácí stravu z kvalitních ingrediencí nakoupených v ten den v ranních hodinách? Vyzkoušejte nás! Vše vám připravíme a vy se stanete šéfkuchaři.

Vyndáte svůj foto recept z EasyJidlo.cz boxu společně se surovinami a vaříte! Vše je do 30 minut hotovo!


Sleduj naše sociální sítě


Dobrou chuť! 

Michelle & Danny