Podpora imunity s Fresh Only

17.12.2020

Není na co čekat! Na podporu imunity je vždy správný čas!


Tvoje tělo tvůj hrad

Správná životospráva, pohyb, kvalitní jídlo, pozitivně nastavená mysl a mnoho dalších aspektů určuje to, jak se cítíme. Každý dílek skládačky je samozřejmě nesmírně důležitý a to nejenom v zimním či covidovém období. 

Dbát na sebe a investovat do svého těla má rozhodně smysl

Brzy na kalendářích či mobilních displejích uvidíme datum 1.1.2021 a řadě z nás naběhne myšlenka novoročního předsevzetí. Začít cvičit, zhubnout, otužovat se, začít běhat, dříve vstávat, být míň na sociálních sítích a mnoho dalších. Toto budou dost možná jedny z nabízejících se možností, jak změnit svůj životní styl. Jen do toho!

Není na co čekat

Je jedno, jestli je leden či prosinec. Vytáhněte tenisky a běžte si zaběhat. Najděte si jakoukoliv challenge a začněte s ní už dnes. Třeba vás právě tento článek nakopne. Důležité je začít! Vytrvat, vytvořit si návyk a posunout se jak po mentální, tak fyzické stránce! 

Ráno a večer nechte na EasyJídlo.cz 

Jsme tu pro Vás! Dávku čerstvých a kvalitních potravin k easy vaření našich receptů vám dodáváme standardně. Nově jsme se v tomto období spojili s Fresh Only, díky kterým vás umíme nastartovat již od rána! Do vašeho EasyJídlo boxu si můžete přikoupit Fresh Only - immunity booster. Jedná se o 100% čerstvé přírodní shoty s různými příchutěmi. 

Vyberte si z nabízených příchutí:

Original Ginger shot - kombinace 100% čerstvého citronu, zázvoru a špetkou kajenského pepře. 

Ginger Beet shot - obsahuje zázvor, citron, červená řepa, kajenský pepř a aloe vera.

Ginger Celery shot - čerstvá šťáva z řapíkatého celeru, zázvoru a citronu se spirulinou a kajenským pepřem. 

Fresh Only Black shot - vitamínová kombinace z čerstvé ananasové šťávy, limetky, zázvoru a špetkou aktivního uhlí pro jeho detoxikační účinky. 

Pokud Vás zajímá více informací o Fresh Only navštivte jejich webové stránky www.freshonly.cz , kde se dozvíte více podrobností o jednotlivých produktech a můžete si objednat třeba rodinný Family Pack na celý týden! 

Za mě a Michelle z EasyJidlo.cz rozhodně doporučujeme! 

Danny | EasyJidlo.cz 


Sledujte nás na sociálních sítích