Zkušební provoz!

19.09.2020

Máme jasno, jak to pro Vás chceme! 

Čerstvost, kvalita, rozvoz, osobní přístup. Lidskost! Jsme rodina a vy taky!

Zkušební provoz! První krok do kompletního fungovaní je skoro u konce a v následujícím týdnu se fungovaní EasyJidlo.cz přehoupne přesně do té podoby v jaké ho pro Vás chceme mít! 

Co nám první dny ukázaly? 

Nebude to jednoduché a celé procesy jsou dost náročné, ale o to víc nás to baví. Je to výzva, kterou přijímáme. Protože v Česku tato služba do teď nebyla a my jí chceme, jak pro sebe tak i pro Vás! Pro Vás všechny, kteří dbáte na svůj život. Na svojí rodinu, přátele, volný čas, aktivity a v neposlední řadě na sebe a na své stravování. 

Myslím, že není potřeba psát větu, kterou všichni známe: Jsme to, co jíme! 

Ale i přesto, že všem, kteří čtou tyto řádky je to jasné. Musel jsem to zmínit!

Dbejme na sebe a dbejme na potraviny z kterých vaříme. Dbejme na domácí stravu, kvalitu surovin, výběrové ingredience a dělejme si to zajímavé!

Kdo z Vás měl naposledy například mátové, či estragonové brambory? Že sis zrovna v posledních čtrnácti dnech nevzpomněl nebo nevzpomněla při vaření na to přidat mátu do brambor, to vůbec nevadí. Od toho jsme tu my! Ulehčíme Ti vaření jak jen to půjde a jako bonus z Tebe uděláme domácího šéfkuchaře, kterým chceš být! Budeš vařit z netradičních a čerstvých surovin, osvojíš si nevšední, ale zároveň jednoduché kombinace, jak udělat tvoje domácí jídlo zábavné víc než kdy jindy. 

Za kvalitu potravin, které Ti dovezeme osobně ručíme! Dokážeme Ti to! Vyzkoušej nás! Osobně vybíráme každý den, každou surovinu jak u řezníka tak u farmáře na farmářských trzích. Maso, ryby, těstoviny, ovoce a zelenina. Na všem záleží a my to víme. Jsme rodina a pro rodinu vždy jen to nejlepší! 

Osobní přístup je pro nás to nejdůležitější. Věříme v poctivost, kvalitu, úsměv na tváři, pozitivní přístup, energii a v neposlední řadě v to, co děláme!

Vraťme se k tomu co platilo dříve. Potřást si rukou bylo uzavření dohody, která platila na 100%. To samé Vám všem nabízíme i my. Pokud jste dočetli tyto řádky až sem, pravděpodobně Vás zajímá to, co Vám tu nabízíme. 

Pojďme si tedy pomyslně potřást rukou. A začněme! Čeká Vás rozvoz potravin přesně na míru k receptu, který si vyberete! Tak neváhejte a koukněte do našeho menu.

Buďte rychlí, ať zvládnete vše ochutnat. Menu měníme každých 14 dní!  

Danny & Michelle 

Sleduj nás i na sociálních sitích, neuteče Ti žádná novinka!