Nevíš co vařit? Už víš!

04.10.2020

Co budeš vařit? 


Ať už chceme nebo nechceme, dřív nebo později se někdo v domácnosti zeptá tím nenápadným tónem hlasu na tu "oblíbenou" otázku. 

Co bude k jídlu? Nebo ještě specifičtěji, co bude dnes k večeři? Někdy si přidá i nenápadný dodatek. Aha a co zítra? 

Asi to všichni znáte. Děti, manžel či přítel na vás v tom uspěchaném dnu prohodí zmíněnu otázku. Vy jste ráda, že stíháte veškeré povinnosti v práci, v domácnosti, k tomu kontrolu úkolů u dětí a eventuálně svoje koníčky. A ještě po Vás chtějí, aby jste vydávala skvělé výkony v kuchyni. Vymyslet zajímavé jídlo, nevšední jídlo. Jídlo, které byste si dali třeba v restauraci. Vy surfujete a pátráte hodinu po internetu a hledáte rychlý a netradiční recept, který dokážete rychle uvařit ze surovin, které zrovna nabízí vaše lednice. Ale bohužel jste opět u svého starého jídla ze seznamu. Nebo ne ?! A existuje jiné řešení ?


Existuje. A my ho máme. Dodáme Vám inspiraci a řešení úplně 

jednoduše a bez starostí! 

Každý měsíc se na EasyJidlo.cz protočí 16 vyvážených jídel z těch nejlepších surovin, které osobně vybereme například na farmářském trhu nebo u řezníka z MeatPointu.  ( Informace o dodavatelích najdeš zde - info dodavatele. ) Poté je rozdělíme přesně podle množství, které budeš potřebovat k receptu, který sis vybral. ( = vše spotřebuješ, nic ti nezbude tudíž neplýtváš potravinami a o to nám jde! ) Vše pečlivě zabalíme s ohledem na životní prostředí a dovezeme Ti to osobně do vlastních rukou! V krabici, které říkáme EasyJidlo BOX nalezneš recept s fotonávodem na přípravu pokrmu a odměřené suroviny

Jednoduše vařit již prostě nejde!

 Takže už se neboj otázky Co bude k jídlu?! Inspirace a řešení je přímo zde! U nás v menu! 

Máš ještě minutku? Přečti si i ostatní články v blogu EasyJidlo.cz 


Veškeré novinky najdeš na našich sociálních sítích.