Nabídka receptů

03.11.2020

Nabídka rychlých a snadných EASY RECEPTŮ k vaření do 30 minut. 


Našim cílem je nabídnou Vám 12 - 16 receptů měsíčně. Střídáme je dle poptávky.

Popravdě, stále hledáme ten správný klíč, jak často recepty měnit. Nebudeme Vám nic nalhávat.

Co člověk, to názor. Někdo by rád vybíral z 16 receptů a měl je k dispozici celý měsíc. Druhý nemá rád rozhodovací paralýzy a vidí větší výhody v 8 receptech, které budou v nabídce 2 týdny a po 14 dnech, aby se nabídka receptů opět vyměnila. Co myslíte Vy?

Snažíme se Vám nabídnout taková jídla, která zaujmou nevšedními surovinami (Nudle po čínsku s filírovanám steakem - koření Five spices), názvem, bylinkami nebo postupem (ano, nahrazujeme někdy smetanu pomazánkovým máslem - creme fraische, protože to úžasně chutná).

Recepty, které jsou snadné k uvaření. S námi a podle nás vaří i děti.


Recepty, které Vám dávají inspiraci a vzbuzují u vás zájem či zvědavost (Květák po sicilsku se skořicí a chilli).

Vždy dáváme pozor na to, abychom uspokojili všechny zákazníky, jejich požadavky na vysoký standart a předevsím Vaše chuťové pohárky. Ať jste vegetariáni ( Květák po sicilsku, Tagliattele s houbami a tofu, Sicilské špagety, Salza špagety s olivami, Treska s bramborami ve smetanové omáčce) nebo masožravci. Máte rádi lehčí ( Cuketové rizoto s lososem, Treska ve smetanové omáčce, Nudle s filírvaným steakem) nebo hodně syté ( Steak s chimichurri dressingem, Noky s cuketou a pancettou - náš favorit, Vepřové medailonky s mátovým bramborem, Steak s opečeným bramborem a zelím) pokrmy, věříme, že si u nás vyberete.

Od začátku spuštění tohoto projektu jste se mohli seznámit a mohli jste si doma uvařit a vychutnat 12 receptů. Jejich oblíbenost dopadla ke konci října takto:

1. Chicken Tikka Masala

2. Nudle po čínsku s filírovaným steakem

3. Provensálské kuře


V úterý 3.11. představujeme nabídku na měsíc listopad, kde se vracíme k jídlům z prvního měsíce a postupně přidáme kompletně nové 4 recepty. Můžete se těšit na rybu (treska), vepřové medailonky s bylikovými brambory, špagety s lilkem a steak se zelím.

V prosinci Vám představíme nabídku 12 nových receptů, které jsme pro Vás připravovali v sobotu 31.10.2020. A jak taková příprava vypadá, Vám napíšeme příště. 


Sledujte nás na sociálních sítích