FAQ

NA CO SE PTÁTE NEJČASTĚJI? 

Co využíváním této služby získávám?

Domácí stravování bez starostí a úsporu času i energie. Více klidu, méně stresu a příjemný zážitek z vaření. V neposlední řadě také stravování bez plýtvání potravinami. Všechny suroviny jsou navíc od lokálních dodavatelů. Podporujeme tak pouze malé obchodníky a farmáře

Za co všechno platím?

Každé všední ráno jedeme k našim dodavatelům zeleniny, ovoce, masa a ryb. Vlastnoručně vybereme ty nejlepší kousky. Jelikož chceme jen ty nejlepší, nejčerstvější a nejkvalitnější potraviny, objíždíme několik míst, primárně  v Praze - Holešovicích a Dejvicích. Poté suroviny navážíme a rozdělíme podle receptů a porcí, které si objednáte. Ručně popíšeme jednotlivé pytlíky s ingrediencemi, aby vaření bylo opravdu "easy". Vše zabalíme, přidáme podrobný recept s foto návodem a odvezeme EasyJidlo.cz box k vám!

Proč je EasyJidlo.cz lepší než hotové jídlo z restaurace?

Pokud si chcete být jistí kvalitou a čerstvostí surovin, nejlepší volbou je právě EasyJidlo.cz. Krom toho je vaření s námi opravdovým zážitkem! Žádné ingredience nechybí a vše je jednoduché. Takže proč si neužít radost z vaření a nevykouzlit vlastnoručně perfektní jídlo ve vlastní kuchyni?

Jak dlouho mi bude trvat příprava jídla z EasyJidlo.cz boxu?

Naše recepty jsou uvařené do 30 minut.

Máte v nabídce jídlo pro vegetariány, bezlepkovou dietu a jiné stravovací požadavky?

Vegetariánská jídla v nabídce jsou samozřejmostí. Na vegetariánskou verzi je možné modifikovat i některé ( původně ) masové pokrmy. V brzké době se chystáme zařadit do nabídky i jídla pro lidi se speciálními dietními požadavky. Sledujte náš blog a nic vám neunikne!

Kolik surovin z objednaného EasyJidlo.cz boxu mi zbyde?

Žádné! Bojujeme proti plýtvání potravinami. EasyJidlo.cz vám doveze přesně tolik surovin, kolik spotřebujete!

Jak dlouho mi suroviny a obsah EasyJidlo.cz boxu vydrží?

Vše nakupujeme osobně v den doručení. Obsah boxu tedy můžete s klidným svědomím uchovat v chladu po dobu tří dnů od data doručení.

Kolik porcí je minimální objednávka?

Minimální objednávka jsou 2 porce. Vybrat si ale můžete jakoukoliv kombinaci, která se vám libí. 

Kdy mi bude objednávka doručena?

Vaše objednávka bude doručena nejbližší úterý či pátek od objednání. V den rozvozu můžete objednávat až do 8:30 hodin ráno. 

Jaké dny rozvážíte a jaká je cena rozvozu?

Rozvoz funguje každé úterý a pátek. Doručovací časy jsou mezi 13:00 a 20:00. Náš kurýr vás v den rozvozu kontaktuje a domluvíte si čas doručení. Cena rozvozu je 49 korun a obalové materiály si neúčtujeme. Více informací zde

Do čeho je jídlo zabaleno?

EasyJidlo.cz box je kartónová krabice. Ingredience jsou baleny především do papírových obalových materiálů. Občas se plastu bohužel vyhnout nejde, jako například v případě balení omáček a dochucovadel.

Je něco, co v EasyJidlo.cz boxu nenajdu?

Tyto základní ingredience v našem boxu schovány nejsou: cukr, sůl, pepř a rostlinný olej. Vše ostatní najdete uvnitř.

Něco vám tu chybí? Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem!

Telefonní číslo: +420 724 138 334

Email: easyjidlo@gmail.com